درباره ماه

درباره ما

شركت خدمات اطلاع رسانی مهران نت با توجه به نياز روز افزون به دانش فن آوری اطلاعات و با هدف ارائه خدمات اطلاع رسانی و انتقال فناوری نوين ارتباطات ديتا به هموطنان، براي ارتقاي دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد ارتباطات، در تيرماه سال 1380 تاسيس گرديد. از بدو شروع فعاليت، شركت با استقبال روز افزون كاربران اينترنت روبرو شد كه با توجه به اهداف شركت كه همانا ارائه خدمات با كيفيت و كميت بالا ميباشد، موجب دلگرمي هر چه بيشتر مديريت گرديد. 
 
 
شبکه اطلاع رسانی مهران نت، به عنوان اولین و بزرگ‌‌ترين مجموعه‌‌ي بخش خصوصي ارايه کننده خدمات دسترسي به اينترنت و برقراري ارتباط با شبكه‌ها‌ي محلي و جهاني در شرق گیلان، توانسته است با بهره‌گيري از نيروهاي كارآمد و متخصص خود و با ايجاد بزرگ‌‌ترين شبكه‌‌ي دسترسي به آخرين ابزارهاي ارتباطي و اينترنتي، خدمات متنوع، كارساز و مؤثري را براي تمامي‌ كاربران ‌در سطح ‌منطقه ‌فراهم‌ سازد.
 
 
مهمترین فعالیت‌ها و خدمات این شبکه ، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی و اتصال به اینترنت ، میزبانی وب ، ثبت دامنه ، سرور اختصاصی ، تجارت الکترونیک و ... است.
 
علاوه بر ارائه خدمات فوق، فعاليتهاي دامنه داري نيز در زمينه مشاوره، طراحي و ارائه راه حل جامع (Total Solution) براي شبكه هاي LAN, WAN طراحی و اجرای امنيت شبكه، تامين تجهيزات، نصب، راه اندازي و نگهداری شبكه های اينترانت و اينترنت از طريق ارتباطات زمينی (خطوط اختصاصی و فيبر نوری)، بي سيم فعاليت گسترده ای دارد.
 
با توجه به حساسيت امر و اهميت بر پا نگهداشتن ارتباطات و رفع مشكلات احتمالي، پرسنل متخصص و گروههاي فني و پشتيباني اين شركت بصورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات مرتبط ميباشند.
 
مهران نت دارای مجوز ISP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده و نماینده شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات (FCP) بشماره پروانه ۱۰۰-۹۴-۱۷ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

   

   

مهم‌ترين فعاليت‌هاي مهران نت

اهم فعاليت‌ شرکت مهران نت را مي‌توان به صورت موارد زير برشمرد:مشتری مداری در مهران نت

سالهای اخیر که امکان پیشرفته تولید انبوه کالاها، زمینه افزایش عرضه کالا را نسبت به تقاضا فراهم نموده است، برای‌ تولیدکنندگان در بازار فشرده رقابت چاره‌ای جز جلب رضایت مشتری باقی نمانده است. افزون بر این، درجهان ‌صنعتی امروز کیفیت اقتصاد رقابتی، فضای انحصاری گذشته را در حیطه تولید کالا و ارائه خدمات درهم شکسته است. به گونه‌ای که درعرصه فعالیت‌ های اقتصادی جهان نگرش مشتری مداری و کسب رضایت مشتری، یکی از اصول کسب و کار تلقی می‌شود و عدم توجه به این اصول احتمال، حذف شدن از صحنه بازار را در پی خواهد داشت، زیرا اگر کالا و خدمات، انتظارات مشتری را برآورده کند، در او احساس رضایت ایجاد می‌شود و با خرید مجدد خود و تشویق دیگران به خرید به بقای آن شرکت کمک می کند. از سوی دیگر در صورتی که کیفیت کالا یا ارائه خدمات سطح انتظارات مشتری را تأمین‌ نکند،‌ به‌ نارضایتی مشتری منجر خواهد شد و تداوم این عدم رضایت به "کاهش تولید"، "تبلیغ‌ منفی" و سرانجام به "قطع فعالیت آن ‌سازمان" می ‌انجامد. بیل گیتس مدیر شرکت مایکـروسافت در این ارتباط می ‌گوید: "ناراضی ‌ترین مشتریان، مهمترین منبع عبرت و یادگیری برای یک سازمان محسوب می شوند". از همین رو، مهران نت ارتباط مستمر با مشتریان را در سرلوحه تمام برنامه‌های کاري و ارائه خدمات خود قرار داده است و در این راستا هرگز به یک بار فروش‌ به‌ مشتری رضایت نمی ‌دهیم.

مهران نت نماینده رسمی پیشگامان در لنگرود

مهران نت نماینده رسمی پیشگامان

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات