پهن باند (Broadband)

بسیاری از شرکتها و سازمانها وجود دارند که ادامه فعالیت تجاری آنها به اینترنت وابسته می باشد، نیاز به ارسال و دریافت اطلاعات، ارتباط با سرورهای مختلف برای انجام فعالیت های مالی و ... همچنین در بسیاری موارد فعالیت اقتصادی سازمانها بر پایه اینترنت استوار شده است.

در دنیای امروز دستیابی سریع و مطمئن به اطلاعات در حرفه تجارت به همان اندازه اهمیت دارد که داشتن “پول” در همه زمانها. دسترسی به اطلاعات اکنون بخش جدایی ناپذیر یک تجارت موفق بوده و چگونگی پیوستن به شبکه جهانی اینترنت یگانه راه تحقق این امر است.

خدمات Leased Line / Wireless شرکت مهران نت با بهره گیری از پهنای‌باند اختصاصی (Dedicated Bandwidth) از نظر کمی و کیفی بهترین و مطمئن‌ترین روش ارتباط با شبکه جهانی اینترنت است. در این روش برخلاف روشهای دیگر اینترنت پرسرعت، پهنای‌باند مشترک منحصراً متعلق به اوست. پهنای‌باند ارسال و دریافت اطلاعات به هر نسبتی و به هر دو صورت متقارن و نامتقارن، مطابق با درخواست مشترک انتخاب می‌شود و در هر زمان میتوان آن را افزایش داد.

مشترک خدمات پهنای باند اختصاصی با بستر انتقال Leased Line ، می‌تواند ارسال و دریافت اطلاعات خود را تا میزان 2Mbps/2Mbps افزایش دهد که این مقدار برای سرویسهای Wireless بسیار وسیعتر می باشد .
با استفاده از این امکانات راه‌اندازی Mail Server، Web Server و نصب شبکه‌های مجازی (VPN) به منظور ارتباط دو نقطه با یکدیگر به آسانی امکان پذیر است.

خط استيجاري (Leased Line)

در اين شیوه متقاضي از طريق بستر مسي مخابرات به مهران‌نت متصل خواهد شد و با استفاده از دو دستگاه مودم از پهناي باند اينترنت مهران‌نت به صورت اختصاصي(Dedicated) بهره‌مند خواهد شد.
اين روش در صورت وجود امکانات مخابراتي روشي بسيار مناسب جهت دريافت سرويس پرسرعت اينترنت مي‌باشد.
در اين روش پس از درخواست متقاضي مبني بر راه اندازي خط Leased شرکت مهران‌نت اقدامات لازم جهت امکان سنجي برقراري اين ارتباط را انجام خواهد داد و پس از اينکه امکان سنجي مثبت بود مکاتبات لازم جهت برقراري خط با مخابرات انجام خواهد شد.

ارتباط بي‌سيم (Wireless)

ارايه‌ي خدمات از طريق بي‌سيم (Wireless)، يكي ديگر از شيوه‌هايي‌ست كه شرکت مهران‌نت، خدمات پهناي باند خود را از طريق آن ارايه مي‌دهد. اين بخش از خدمات، در تمام مناطقي كه امكان استفاده از سيم وجود ندارد و يا فاصله‌ي مشتري از مراكز مخابراتي به قدري است كه برقراري ارتباط با سيم براي مشتري مقدور نيست، قابل ارايه است.
افزون بر اين، مشترياني كه به پهناي باند بيش‌تري نياز دارند يا مايل نيستند كاربري خط تلفن خود را تغيير دهند، مي‌توانند با استفاده از اين خدمات به پهناي باند دلخواه و مورد نياز خود دسترسي يابند. در اين روش با استفاده از باندهاي فركانسي مشخص، ارتباط هوايي بين مهران‌نت و سازمان مشتري برقرار مي‌شود.

ويژگي‌هاي خدمات پهن‌باند

استفاده از خدمات پهناي باند، امكانات زيادي را در اختيار شركت‌ها و سازمان‌ها قرار مي‌دهد كه آگاهي از آنها مي‌تواند به انتخاب اين دسته از خدمات و به كارگيري آنها ياري رساند. در اين جا، برخي از اين ويژگي‌ها نام برده مي‌شود:

* دسترسي هميشگي به اينترنت بدون شماره‌گيري و قطع شدن ارتباط
* داشتن ارتباط ميان شركت‌ها و واحدهاي زيرمجموعه و مراكز و نمايندگي‌ها
* وجود سيستم نظارت و پايش هميشگي و بهره‌مندي از خدمات پشتيباني 24 ساعته به كمك ابزارهاي مجهز و كارآمد
* استفاده از مجهزترين و پيشرفته‌ترين تجهيزات سخت‌افزاري به منظور برقراري ارتباط
* بهره‌مندي از خدمات با كيفيت بالا بدون نياز به پي‌گيري‌هاي مخابراتي
* تامين امنيت داده‌ها و محرمانه ماندن اطلاعات
* مانيتورينگ سازمان توسط دوربين‌هاي امنيتي

پشتیبانی 24 ساعته مهران نت

تلفن پشتیبانی