اینترنت DialUp

اینترنت ISDN

اساس طراحی تکنولوژی ISDN به اواسط دهه 80 میلادی باز میگردد که بر اساس یک شبکه کاملا دیجیتال پی ریزی شده است. در حقیقت تلاشی برای جایگزینی سیستم تلفنی آنالوگ با دیجیتال بود که علاوه بر داده های صوتی، داده های دیجیتال را به خوبی پشتیبانی کند. به این معنی که انتقال صوت در این نوع شبکه ها به صورت دیجیتال می باشد. در این سیستم صوت ابتدا به داده ها ی دیجیتال تبدیل شده و سپس انتقال می یابد.

قابليتها :

الحاق كامپيوتر هاي مختلف به يكديگر.
امكان دسترسي به كامپيوتر هاي شخصي از هر نقطه.
افزايش حجم و سرعت مبادله ي اطلاعات.
رشد تجارت الكترونيك و بين المللي.
استفاده بهتر از شبكه هاي مبتني بر فيبر نوري.

امکاناتی که خطوط ISDN برای مشترکین فراهم می آورد

* ISDN سرعت بالاتری را برای انتقال اطلاعات فراهم نموده است.اگر شما برای انتقال فایلها از مودم استفاده می کنید و یا در حال استفاده ار اینترنت هستید، محدودیت قابل قبول یک مودم آنالوگ را شناخته اید و با استفاده از خطوط ISDN بطور عمده ای کارایی شما افزایش پیدا می کند.
* ISDN می تواند یک صدای دیجیتال واضح کریستالی را برایتان فراهم نماید.حتی اگر هنوز یکی از خطوط شما آنالوگ باشد،همچنان می توانید مکالمه را واضح بشنوید.
* یک خط ISDN می تواند دو خط تلفن (با یک شماره تلفن) و یک خط سومی را جهت پیوند ارتباط دادهای در بر داشته باشد.
* خصوصیات کنترلی مکالمات در خطوط ISDN مشابه با خصوصیات Switch Board تلفنی می باشد. شما می توانید از وضعیت HOLD , TRANSFER , CONFERENCE, CALLER ID، زنگهای تلفن مخصوص، همچنین مجموعه ای از کارایی های مختلف دیگر استفاده نمائید.

پشتیبانی 24 ساعته مهران نت

تلفن پشتیبانی

شماره تلفن های شبکه

خطوط ISDN ویژه اتصال 64K و 128K:

اینترنت هوشمند:

  • (120 خط) 9715224