اینترنت Wireless

اینترنت پر سرعت Wireless

ارايه‌ي خدمات از طريق بي‌سيم (Wireless)، يكي ديگر از شيوه‌هايي‌ست كه شرکت مهران نت، خدمات پهناي باند خود را از طريق آن ارايه مي‌دهد. اين بخش از خدمات، در تمام مناطقي كه امكان استفاده از سيم وجود ندارد و يا فاصله‌ي مشتري از مراكز مخابراتي به قدري است كه برقراري ارتباط با سيم براي مشتري مقدور نيست، قابل ارايه است.
افزون بر اين، مشترياني كه به پهناي باند بيش‌تري نياز دارند يا مايل نيستند كاربري خط تلفن خود را تغيير دهند، مي‌توانند با استفاده از اين خدمات به پهناي باند دلخواه و مورد نياز خود دسترسي يابند. در اين روش با استفاده از باندهاي فركانسي مشخص، ارتباط هوايي بين مهران نت و مشتري برقرار مي‌شود.

Point to point Wireless
در بسیاری موارد که نیاز به پهنای باند بالا می باشد راه اندازی یک سرویس نقطه به نقطه بی سیم ساده ترین و کارآمدترین راه حل می باشد. در این حالت بین دفتر محل کار شما و سایت مهران نت یک ارتباط نقطه به نقطه بدون سیم برقرار خواهد شد. برای سرعت های پایین استفاده از تجهیزات باند ۲.۵ گیگاهرترز می تواند بهترین انتخاب باشد اما اگر می خواهید دسترسی به پهنای باند بسیار بالا داشته باشید استفاده از تجهیزات ۵ گیگاهرتز به شما پیشنهاد می شود. در این حالت به راحتی حتی اگر بین محل سازمان شما و سایت ما دید مستقیم هم نباشد می توانید به پهنای باند بالای اینترنتی تا فاصله های ۲۰ کیلومتر دسترسی داشته باشید.


براي اطلاع بيشتر با تلفن هاي ۵و۴۲۵۳۳۳۱۴ (۰۱۳) تماس حاصل فرماييد.

پشتیبانی 24 ساعته مهران نت

تلفن پشتیبانی

اینترنت بیسیم