پشتیبانی

پشتیبانی

يكي از اصلي‌ترين بخش‌هاي خدمات مهران‌نت ، بخش پشتيباني‌ است. مهران‌نت با اجراي برنامه‌هاي منظم و زمان‌بندي شده، امكان پشتيباني از خدمات را در تمام ساعات شبانه‌روز و تمام روزهاي سال فراهم آورده است. برنامه‌ريزي دقيق براي به كارگيري نيروهاي متخصص و مسئوليت‌پذير در بخش پشتيباني مشتريان موجب شده است تا در صورت بروز مشكل و نقص در خدمات ارايه شده، مشتريان در كوتاه‌ترين زمان ممكن به پاسخ‌هاي كارساز براي رفع مشكلات خود دست يابند.
اهميت پاسخ‌گويي به مشكلات مشتريان به گونه‌اي‌ است كه حتي در مواردي كه مرکز بروز مشكل وجود نقص فني در خدمات مخابراتي يا جايي خارج از دايره‌ي مسئوليت‌هاي مهران‌نت باشد، نيروهاي پشتيباني مهران‌نت موضوع را پي‌گيري و موارد را با صبر و دقت براي مشتريان توضيح مي‌دهند.

رفع مشکل

رفع مشكلات كاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، بنابراین حتی اگر مشكلاتی خارج از حیطه مسئولیتهای مهران نت باشد، مشكلاتی از قبیل : نقص فنی از طرف مخابرات این موضوع از طریق نیروهای پشتیبانی به كاربران اطلاع رسانی گردیده و به پیگیری های لازمه می پردازند.


براي اين منظور، كافي‌ست ببا شماره تلفن‌های ۵و۴۲۵۳۳۳۱۴ (۰۱۳) تماس بگيريد يا پيام خود را از طريق ارسال ايميل به support@mehrannet.com ارسال فرماييد.

کاربران خدمات اینترنت DialUp از طریق ارسال پیام کوتاه میتوانند از مانده اعتبار خود آگاه گردند.

پشتیبانی مشتریان در مهران‌نت

توجه اساسي به نيازهاي مشتريان، برنامه‌ريزي براي پاسخ‌گويي موثر به نيازهاي شناسايي شده و در نهايت جلب خوشنودي مشتريان از همان ابتداي فعاليت مهران نت در دستور كار مديران و كاركنان شركت‌ مهران نت قرار گرفته است. از اين روي، ميزان رضايت مشتريان همواره به عنوان يك عامل اساسي در ارزيابي ميزان موفقيت مهران‌نت در دست‌يابي به اهداف خويش توسط مديريت شرکت در نظر گرفته شده است. به همين خاطر است كه عزم سازماني نظام‌يافته‌اي براي افزايش روزافزون ميزان خوشنودي مشتريان در سطح شرکت وجود دارد كه توانسته است با برنامه‌ريزي دقيق براي دست‌يابي به آن، نتايج مناسبي به بارآورد.

تلفن پشتیبانی